| xDanyxDany a întrebat:

am un smart tv LG si am pus pe pc programul vGet prin care pot reda filme pe tv fara nici un cablu. Problema este ca atunci cand dau play la film, pe tv apare ca se incarca si dupa aia zice "acest tip de fisier nu este suportat, si cu acelasi program doar ca de pe laptop merge. Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau cu un alt program cu care as putea reda dlna pentru ca laptopul este a lui tat si nu-i convine sa intru pe el.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil ai tu televizor mai vechi care nu suportă unele filme sau ce vrei tu sa vezi, laptopul este mai mic si mai performant.