| JakeXDD a întrebat:

Buna TPU.
Am un SmartWatch u8 si cum pot sa ma conectez pe internet (Facebook, Youtube, etc) pe el? Pot folosind BT Notification?
Funda. happy

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Da, instalezi pe telefon si dupa va comunica cu ceasul.
Te descurci tu nu e foarte greu, doar atentie ca sunt doua BT notice si unul din ele nu functioneaza, daca nu reusesti cu primul incearca si cu celalt.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Am si eu acest model de smartwatch, si cu parere de rau te anunt ca nu te poti conecta de pe el, tot ce poti e doar sa primesti notificari pentru acele aplicatii, dar nu le poti folosi.

| JakeXDD explică (pentru OldSoul):

Atunci ce as putea face cu el, daca nu pot accesa aplicatiile? :/

| OldSoul a răspuns (pentru JakeXDD):

Instalezi btnotice si vei pute citi mesajele, primi diverse notificatii, vei putea folosei ca "remote" pentru camera foto, vei putea vorbi de pe el, vei putea apela, si vei putea asculta muzica din telefon in ceas.

| JakeXDD explică (pentru OldSoul):

Pe telefon, nu? E primul, mai am de invatat in dmeniul acesta. happy

| OldSoul a răspuns (pentru JakeXDD):

Da, instalezi pe telefon si dupa va comunica cu ceasul.
Te descurci tu nu e foarte greu, doar atentie ca sunt doua BT notice si unul din ele nu functioneaza, daca nu reusesti cu primul incearca si cu celalt.

| Elena_Casapu_Amalia_1978 a răspuns:

Da...ai putea folosi Bt notification dar ar dauna sistemului si l-ar innebuni. Ar trebui sa te conectezi de pe calculator sau laptop ca sa vezi ce setari trebuie sa faci