| Tifftiff a întrebat:

Am un telefon Nokia500 cu Sistemul de operare Symbian Anna si as vrea sa fac update la Symbian Belle, voi pierde aplicatiile instalate pe telefon cand fac update-ul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Se pierd cu siguranta, insa poti incerca sa faci un backup si apoi sa le restaurezi, dar nu pot sa spun daca va merge sigur, insa poti sa incerci.

| Tifftiff explică (pentru viktorxxx):

Dupa putina documentare, am descoperit cum sa fac un backup, de frica mai mult sa nu pierd contactele.big grin

1 răspuns: