| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
am un windows vista home premium original..merge totul ok dar cand vrau sa fac partitiile nu imi arata si ``drive option`` sa le modific. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| kr37zu a răspuns:

Vezi ca nu cumva la instalare sa fi dat "Update" in loc de "Custom". Incearca din nou dar nu uita Custom instal

| anonim_4396 explică (pentru kr37zu):

Am daatsad...cred ca am sa imbatranesc pana il rezolvhee hee

| kr37zu a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca un alt windows. Daca nu a unu iti pot da eu un link da pe mess ca e de pe un site care aici e interzis