| QueenE a întrebat:

Am vazut la o prietena, ca are pe desktop la laptop o pisicuta care se tot plimba pe ecran doarme, se scarpina ..etc
O am si eu pisicuta ca mi-a trimis-o si mie pe messenger, dar as vrea sa stiu cum se numesc animalutele astea care se plimba pe desktop ca sa pot downloada mai multe tipuri de animale.
Dau

Răspuns Câştigător
| Iwliia a răspuns:

Se pot dowloada de pe internet :imagini miscatoare.Dar majoritatea au virusi. Nu te-as sfatuii sa incerci. Funda?

8 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cam au virusi

| SuicideSilence a răspuns:

Http://www.pawsonline.info/virtual_cats.htm
click pe "pisica" pe a descarca. iar din arhiva extragi doar fisierul.exe

| Cosmotel a răspuns:

Stiam de aplicatia aia cu fetele care fac striptease (se numeste virtual girl).
probabil sunt si cu altceva big grin

| QueenE explică (pentru Cosmotel):

Nu, acolo sunt doar fete big grin
Mersi oricum happy

| pintexim a răspuns:

Buna daca iti dau ID-ul mau mi-o trimiti si mie?

| QueenE explică (pentru pintexim):

Da, ti-o dauwinking uite idul meu : damy_kool

| cosmin2sun a răspuns:

Interesant... pitbull care se plimba pe deskop sau care sa fuga dupa o pisica nu este?

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Sigur, insa au virusi! Nu te-as sfatui