| Kraxy a întrebat:

Am Windows 7 Ultimate si am bara de start gri.
Eu vreau sa o am Transparenta cum pot sa fac?
Dati-mi o tema please(un link cv.)
Fundawinking:X
P. S:Faza cu Personalize nu gasesc cum sa o pot face.
add floryyn_floryn28 si puteti sa-mi ziceti si acolo
Multumesc anticipatwinking

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba trebuie sa ai personalize!
dai click dreapta pe desktop si personalize e penultima chestie!
Apoi dai click pe windows color *e in partea de jos *, si setezi de acolo culoarea la taskbar

| DonAnonymius a răspuns:

Uite cum:
Esti pe desktop, click dreapta, personalize si undeva jos al doilea patratel dai click pe el si iti apare acolo.

| Andutu_5204 a răspuns:

Daca nu ai personalize s-ar putea sa ai Windows 7 Starter

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai poti sa-ti personalizezti windoswl fara tema de pe net.din Contral Panel.Personalize.teme.si iti creezi tu singur tema.asa e la windows 7.

| Kraxy explică:

Am personalize.
Dar nu scrie niciunde Taskbar Color eu nu vad.

| boomblast a răspuns:

Dai click dr pe desktop si e acolo personalize happy

| mihneatzu a răspuns:

Nici eu nu stiu am win 7 ultimate bara este gri si nu mai e transparenta. am mai avut un win 7 ultimate si era transparenta

| mihneatzu a răspuns:

Sau asigura-te ca ai driverul video pentru placa ta videowinking. Mie când am instalat driveru corespunzator si-a dat restart si când a pornit, ce sa vezi? bara transparenta happy

| Florea_Lidia_1984 a răspuns:

Pai apesi clic dreapta dupa pesonalize task bar dupa transparency si gata te mai joci cu culorile