| JustRisa a întrebat:

aplicatia Kik Messenger imi merge foarte greu. Astept chiar si o ora sau 2 ca sa se trimita un mesaj atunci cand vorbesc cu cineva. Am dezinstalat si am reinstalat aplicatia de vreo 2 ori si la fel. In plus am scos si wireless-ul si apoi l-am pus inapoi, m-am conectat si la alta retea si e la fel. Ce sa fac? Chiar vreau sa mearga ca inainte dar nu stiu ce are... Dau FUNDA!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Unoeri, unele lucruri nu pot fi reparate asa usor, incearca alta aplicatie, e posibil sa fie problema ori de la el, ori de la tine.