| publicpervert a întrebat:

Mi-am reinstalat Windows 7 pe un Hp Notebook G62 b98EL, am instalat driverul pentru placa de retea wireless. si nu vrea sa mearga. am instalat wireless assistance si atunci cand apas pe butonul de activare wireless imi spune WLAN DISABLED, acelasi lucru cand o dezactivez...dar in schimb imi merge internetul conectat prin cablu la un rooter... ce trebuie sa fac sa pot sa imi folosesc placa de retea wireless si sa ma pot conecta apoi oriunde, la o retea wireless, publica, etc?

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Esti sigur ca ai instalat driver-ul potrivit? Daca nu ai un CD cu drivere le poti descarca de aici http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

| publicpervert explică:

Da am instalat driverul. dar nu vrea...