| MatsuKeruGirl a întrebat:

are ceva daca am un antivirus (avg) si inca un program de spyware PC Tools Spyware Doctor? apropo(scuzati ca pun 2 intrebari in una) Programul de spyware care l-am mentionat mai sus, mia detectat cateva tracking cookies, cu putere slaba. cum pot elimina aceste cookie-uri din calculatorul meu? funda!

2 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Da. se corup. lasa doar avg si dezinstaleaza pc tools spyware. si eu am avg 2012 internet security si e f bun. nu iti trebuie de spyware ca are avg si pentru spyware. bafta

| Zai a răspuns:

Nu stiu de ce tii doua programe care au caracteristici asemanatoare, instaleaza-ti un AV free bun de ex avast sau Comodo Dragon care ofera foarte multe avand in vedere ca e Free si are o rata buna de detectie.Pt a sterge cookies, daca ai OS w7>Start>search>'cookies'>delete cookies or temporary files.