| MrGreen a întrebat:

As dori sa stiu care este cel mai mic format pentru o melodie (Care ocupa cel mai putin spatiu). Si inca o intrebare big grin. Ce pot face la un motorola W375 ca sa ii maresc memoria? thinking Nu imi incape nici o melodie pe el sad. Astept raspunsuri big grin.

Răspuns Câştigător
| secret_7568 a răspuns:

Salut formatul aac e cel mai mic si de calitate format cu Motorola nu poti mari memoria e imposibil am vazut pe net ca nai slot de card nu poti pune un mp3 de 320 de kbs da un mp3 de 50 kbs merge da se aude rau de tot ia-ti un ipod si rezolvi tot bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa micsorezi birate-ul melodiei. Daca gasesti vreun program alege 32kb. s. Si cum spune secret acc e cel mai bun format de dimensiune mica.