| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.As dori si eu sa stiu care este cel mai bun Anti-Virus pentru protectia Pc-ului meu. Daca se poate si un Link dar sa fie Full nu Trial. Dau Fundita.Va multumesc!

7 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Deci, Cel mai bun antivirus este Kaspersky PURE, insa este trial, dar exista (daca cauti pe google) Trial Reseter, care iti reseteaza odata pe luna key-ul fara sa-ti afecteze update-uri de la kaspersky. ATENTIE! nu te lua dupa antivirusi free gen avira sau avg, multi o sa-ti spuna ca e bun, ca i-l folosesc si ei desi e cel mai bun etc. e o prostie, crede-ma, stiu ce vorbesc, am incercat toti antivirusi, si am ajuns la concluzia ca Kaspersky isi face cel mai bine treaba, avg de ex. Detecteaza virusii non-virusi, adica fisiere care nu sunt virusate, spun ca sunt de fapt virusate, ma intelegi?

Pe langa asta Kaspersky PURE este singurul care detine optiuni utile cum ar fi, Password management, iti stocheaza toate parolele in siguranta, Control Parental, Posibilitatea de a sterge un fisier DEFINITIV pe pc fara a fi mai gasit prin back-up etc. Foloseste metoda de rescriere de pana la 32 ori, crede-ma daca ai avea un document important si folosesti metoda de la kaspersky sa-l stergi, desi o sa dureze muult mai mult, nici politia nu va mai gasi fisierul acela. Si multe alte!

http://www.kaspersky.com/pure-trial-register

Scrie adresa ta de e-mail si apasa DOWNLOAD!

Speri ca vei face alegerea buna!
Numai bine!

| educatie2021 a răspuns:

Pai cel mai bun este BitDefender (in anul 2010, in top)dar pe net il gasesti doar trial (365 zile, nu e chiar trial dar doar te avertizeaza de virus nu-l si sterge)
Asa poti sa incerci aici sunt destul de multe antivirusuri care sunt in topul anului 2010.
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

| MadnessCaffe a răspuns:

Cel mai bun antivirus dupa mine este Nod32.Il folosesc de mult timp si nu am avut niciodata probleme cu virusii.Il gasesti pe net, dar nu full, insa poti gasi niste licente care sa ti-l faca sa mearga.Eu il am full si nu am platit nici macar 1 leu.

| Andrei_3853 a răspuns:

Eu am antivirus Avira este un antivirus bun ma inteleg bine cu el dar oricum nu iti pune BITDEFENDER l-am avut pe laptop si aveam virusi pe el cu pumnu e de **** antivirusul.Eu iti recomand totusi avira si daca detecteaza vreun virus te intreava de exemplu: Remove sau Cancel cam asa ceva si il descarci de pe siteul avira gratis bine normal trebuie sa ii dai sa se updateze la toate antivirusurile se face asa.Deci eu iti recomand AviraAntivir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avast si merge super