| lovemyname a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou, pot sa imi cumpar un Sony Ericsson Vivaz sau Nokia X6? care sa il cumpar?

Vreau multe raspunsuri

Multumesc!

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Sincer, nici unul din ele. Mi-as lua un Samsung Galaxy S I9000 care are pretul tot cam ca Nokia x6 si este mult mai bun (procesor 1 Ghz, sistemul de operare Android care nici nu se compara cu Symbian), este mai subtire si are ecran super amoled cu gorilla glass, rezistent la zgarieturi si se vede superb pe youtube videoclipurile, bineinteles ca si filmele si camera este si ea buna si poate inregistra HD. Dar daca vrei un telefon mai mult pentru camera SE Vivaz e mai bun.

| onelove12 a răspuns:

Cel mai bun este Nokia x6 pentru si eu mi-am cumparat sper ca te-am ajutat.pa si nu uita de funda

| onelove12 a răspuns:

Nokia x6 este cel mai bun si eu il am