| florinpaula a întrebat:

As vrea sa imi da ti si mie un link cu un driver pentru webcam, nu imi merge camera deloc, am un laptop FUJITSU SIEMENS camera AMILO seria DUPE 006329. multumesc anticipat, dau funda

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driverul se poate obtine usor. problema e ca "seria DUPE 006329" nu exista, deci nu stiu ce driver iti trebuie. in plus ar trebui sa specifici ce sistem operativ folosesti.

| florinpaula explică (pentru gelu1970):

Windows 7 ultimate

| gelu1970 a răspuns (pentru florinpaula):

Scrie exact modelul de laptop. sau cauta drivere cu driver genius prof.

| georgedaniel a răspuns:

Foloseste un driver auto!