| andreeam0102 a întrebat:

As vrea sa imi pun la pagina de pornire google paginile cele mai accesate..nu stiu cum sa v-a explic...se poate in mozzila?
sau doar in chrome?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Se poate si in Mozzila. La liceu la mine toate pc-urile au Mozzila. Deci, da, se poate. Acum, tu ai intrebat cum. E foarte simplu. Cum cauti Google Chrome si ti-l pui ca pagina de start, asa trebuie sa faci si cu Mozzila. Funda?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea sant scurtaturile la bara de sus, uite cum se face: prima data intri in pagina aleasa de tine si dupa aia vezi o steluta in dreapta transparenta (partea de sus). Apesi pe ea si lasi la bara de marcatori apoi accepti si o sa vezi in stanga ca s-a salvat dupa aceea faci la fel cu toate siturile care vrei sa le ai in favorit bagate. E la fel atat in mozila cat si in chrome.

| Gabiiiii a răspuns:

Buna, te voi ajuta eu.
Dai sus pe "Tools -> Options -> Home Page: www.google.ro."
Si trebuie sa mearga.
Funda? :>