| xzzyzy a întrebat:

Stiu ca e cam stupid, dar nu mai stiu cum imi faceam google pagina de pornire... Cine ma ajuta? Folosesc Mozzila Firefox

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic firefox\optiuni\general\la pagina de start scrii www.google.ro\ok

| soul2soull a răspuns:

Optiuni preferinte general homepage si acolo scrii ce adresa vrei recomand motorul de cautare duckduckgo.com google urmareste tot ceea ce faci e un big BROTHER

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Deci. intri pe google Romania(cauti la search). dupa aia deschizi pagina(google Romania). cauti pe la bara de sus (sub bookmarks) casuta aia cu acoperis galben. apoi, iei iconita de la tab si o tragi deasupra casutei. simplu, ha?

| EmyMartin94 a răspuns:

Ce mozzila folosesti? ce versiune? daca ai versiunea 4! ..Sus in dreapta scrie pe fond portocaliu "firefox" dai pe el mergi la optiuni se deschide o fereastra mica ....shi prima sus scrie tot optiuni dai clic si se v-a deschide o fereasta! acolo scrie "show my home page " sub ea trebuie sa iti pui adresa pe care o vrei k homepage! sper sa iti fiu de folos! salut!