| pclama4556abelxp a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o problema.Eu cateo data ma fac tutoriale si le pun pe youtube dar as vrea sa modific vocea la un videoclip.Casa fiu intelesa vreau sa schimb vocea la un videoclip. Uitati-va la acest tutorial care l-am facut eu si vedeti ce voce naspa am! http://www.youtube.com/watch?v=IywVwjfE2tk&feature=plcp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea ta e ok, nu e nimic in neregula cu ea, lasa-o asa, numai data viitoare cand faci un tutorial, incearca ca inainte sa iti scrii pe ceva ceea ce vei zice in tutorial ca sa nu te tot balbai sau ca sa uiti ceea ce vrei sa zici astfel incat sa fii cat mai cursiv in vorbire si sa te faci mai bine inteles, si incearca sa elimini zgomotele din fundal!

1 răspuns:
| TPUajutor a răspuns:

Daca te referi la la zgomote Scoaterea zgomotului de pe un fisier audio este foarte simplu.Vezi aici un videotutorial despre eliminarea zgomotului de fundal e una din cele mai bune metode. Bafta http://www.amatorpc.ml/......ari-audio/