| Al000 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop, insa nu stiu ce marca si si ce caracteristici sa aiba. Ce imi recomandati? Mentionez ca sunt din Pitesti, deci cei de aici ar putea sa-mi spuna de unde sa-l cumpar.

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Asus sau Lenovo, eu am un Lenovo de un an si e foarte bun, iar un prieten are unul mai vechi, si arata foarte bine, deci sunt rezistente, cat despre Asus, se stie ca sunt buni, nu mai trebuie zis nimic, iti recomand sa iti iei unul cu windows instalat

| heldeN a răspuns:

Cel mai important lucru, sunt componentele laptop-ului si abia apoi firma
Raspunde te rog la urmatoarele intrebari pentru a te putea ajuta
1.Ce buget ai?
2.La ce il vei folosi?

| mirceapeiaaa a răspuns:

Cele mai bune sunt Dell Toshiba sau Asus

| Alin356 a răspuns:

Asus Sau Lenovo sunt destul de bune

| Irinel1999 a răspuns:

Marca Asus sau Lenovo, sunt foarte rezistente, componentele sunt de calitate si mentioneaza care este bugetul tau