| Adryannn a întrebat:

Nu stiti cum se poate pune parola pe un anumit folder din PC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai winrar, dai clic dreata pe folderul respectiv si din meniul contextual alegi add to arhive, apoi te duci la tabul advanced si dai clic pe set passward.scrii parola de doua ori, bifezi encypt file names si dai ok si gata.

3 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Ba da dai un seach pe google despre asa ceva si vei gasi garantat:dbafta

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Descarci de aici programu`asta si cred ca te va ajuta!
Bafta!:)

http://www.softpedia.com/get/Security/Lockdown/Folder-Lock.shtml

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ti-e frica sa nu intre ai tai sa-ti vada folderele cu filme porno?