| cυρcαкє a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa am si eu calculatorul in limba romana, sau cum pot sa scriu cu diacritice, daca am Windows 7. Ma puteti ajuta?
Dau funda + vot! :*

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Pentru a avea win7 in limba romana descarca si instaleaza:
http://fisierulmeu.ro/......2-exe.html

Pentru a scrie cu diacritice, control panel\region and language\keyboards and language\clic pe change keyboards\add\selectezi romana\apply\ok. Poti schimba cand ai nevoie dand clic pe pictograma din taskbar (bara de jos) EN, schimbi RO.

2 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Intri in control panel la clock, language and region si selectezi romana. Nu-i greu. Bafta! Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://paulroman.wordpress.com/......windows-7/ f simplu.succes!