| robert35 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu unde trebuie sa umblu an pc sa-l pun sa se stinga singur si sa se aprinda

Răspuns Câştigător
| Baddboy a răspuns:

Descarca de aici se inchide la ce ora vrei. http://www.programecalculator.ro/program-de-stins-calculatorul/

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Salut! Pt pornit nu exista nici o setare, nu se poate, dar pentru stins poti face un shortcut si la locatie sa scrii: shutdown.exe -f -t nr secunde -s La nr secunde spui peste cate secunde vrei sa se inchida. Si apoi dupa ce dai 2 clickuri pe shortcut se va inchide peste acel timp. Exista si niste gadgeturi pentru oprirea pc-ului la anumite ore, poti sa cauti pe Google happy

| dadaddadadda a răspuns:

Pt aprins se poate din bios adica setezi o ora si se aprinde si de stins era un program alegeai ora si se stingea singur