| Gemanaru_Cristian_1997 a întrebat:

Am iphone 4 16 gb si de sambata a inceput sa mi se stinga din senin, nu era asa de grav. dar azi a inceput sa nu mi se mai aprinda, trebuie sa il tin la incarcat ca sa pot sta cu el aprins, iar daca-l scot de la incarcat sta cam cat vrea el deschis (oricum foarte putin) iar apoi cand incerc sa il aprind... nimic. Sfaturi? Urgent

3 răspunsuri:
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Problema la tine este de la baterie, trebuie schimbata cu alta noua.
Contacteaza un service iphone pentru operatiunea asta.
Ai mai jos niste link-uri:

http://www.servicegsm.info/service-reparatii-iphone/

http://www.service-iphone.info

| Zarnii a răspuns:

Functioneaza bine butonul power? Daca da e ceva problema ce ma depaseste. Daca nu functioneaza bine butonul power trebuie sa il duci la reparat si se rezolva.

| Gemanaru_Cristian_1997 explică (pentru Zarnii):

Da, cu el nu am probleme, doar ca face figuri. Azi de exemplu mi-a mers vreo 7-8 ore fara nicio problema apoi iar facea figuri, a mai mers 4 ore apoi s-a dus laughing acum trebuie sa-l tin la incarcat sa stea aprins.