| ItDoesntMatter22 a întrebat:

As vrea sa va cer parerea in legatura cu aceste casti http://www.thegift.ro/......-hd-p-2517
Sunt beats by Dr. Dre care normal sunt in jur de 700lei(bineinteles, originale, sigilate, cu husa, si carte). Am o indoiala in privinta calitatii... nu sunt sigur daca sunt "originale".
Primul link : http://www.shopmania.ro/q-beats-by-dre aici este lista in care se aflau si unde mai sunt si altele cu preturi TOTAL diferite.

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Ne intalnim iar, te-ai gandit ca poate e o eroare de pret din care lipseste un "0" si de care ai putea sa beneficiezi?!?

| ItDoesntMatter22 explică (pentru WPP):

Daca ar fi o eroare... si ar fi 750 RON... crezi ca mi-ar vinde castile la 75?

| WPP a răspuns (pentru ItDoesntMatter22):

Atata timp cat completezi un formular de comanda ferma de achizitie produs (pret + model produs, marca...) intri sub incidenta unui asa zis "contract" cu care poti sa "ii tragi de urechi" bine de tot si asta prin simplul motiv ca le faci reclama negativa. Asigura-te ca stocul este ok si ca totul poate decurge normal pana la final printr-un mail in care sa nu le zici nimic de pret. PS. foloseste-te de printscreen ca sa ai ceva la mana in caz ca fac figuri de genul: nu mai aducem, modelul asta nu se mai fabrica...

3 răspunsuri:
| DjAndyMixx a răspuns:

Acele casti la 75 de lei sunt replici pentru ca nimeni nu si-ar permite sa greseasca, vb de o suma destul de mare. Eu detin o pereche si am dat 700 lei pe ele si sunt de foarte buna calitate iar sunetul este impecabil