| Zennooonn a întrebat:

As vrea si eu sa imi comnd si eu un nokia E7 dar vreau sa va intreb daca acest site este sigur si daca telefoanele sunt cu adevarat noi si originale. Uita-ti siteul: http://www.alin-gsm.ro/nokia-e7-pret. Daca nu este vreo teapa las comanda de aici pentru ca este mai ieftin ca in magazin. Va rog ajutati-ma, ofer FUNDA+VOT.

1 răspuns:
| maricel a răspuns:

De obicei astfel de site-uri sunt serioase, eu am mai cumparat de la site-uri asemanatoare, si nu am avut probleme, eu unu recomand