| lizzyluizacristina a întrebat:

As vreau si eu sa folosesc microfonul la calculator si nu stiu cum, de exemplu vreau sa aleg o melodie karaoke si sa cant la microfon si sa se auda in boxe.Eu am microfoane Playfect unul cu a dunga albastra unul cu o dunga rosie si si in manulalul de instuctiuni nu arata cum sad va rog ajutati-ma! si la cine merita ii dau o fundita frumoasa happy big grin

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Www.karaokeparty.com
Asta e un site pe care poti sa faci karaoke, te inregistrezi, iti cauti o piesa, apoi iti arata cum sa iti setezi microfonul, dai ''Recording On'', iar dupa ce ai cantat piesa poti sa te asculti :) Funda?

| lizzyluizacristina explică (pentru Iamnotme):

Nu te supara dar as vrea sa aflu cum se seteaza microfonul te rog frumos adur sa cand si as vrea sa fac karaoke si nu stiu engleza pentru a putea sa il setez si mersi daca ma ajuti toate cele bune si sanatate multa

| lizzyluizacristina explică (pentru Iamnotme):

Nu te supara dar as vrea sa aflu cum se seteaza microfonul te rog frumos adur sa cand si as vrea sa fac karaoke si nu stiu engleza pentru a putea sa il setez si mersi daca ma ajuti toate cele bune si sanatate multa

3 răspunsuri:
| lizzyluizacristina explică:

Stiu acest site si nu imi place pentru ca nu sunt melodii noi sunt foarte vechi dar mersi si daca nu mai sunt alte raspunsuri bune funda happy lamnotme