| Beya_Beatrice_1997 a întrebat:

astazi s-a intamplat sa imi intre apa in telefon(Nokia 5310). l-am deschis si de atunci nu mai raspunde la nicio comanda pe care o dau de la tastatura... ma puteti ajuta cu niste sfaturi? multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Scoate-i tot ce ai si usucal putin cu un uscator de par(10-20 minute). Dupa o ora ili pui la incarcat si o sa vezi ca va merge.
Bafta!

1 răspuns:
| Opianne a răspuns:

Scoate-i bateria si lasa-l la uscat cu tastatura in jos, pe un material textil pana dimineata.
ar putea sa mearga.
Sub nicio forma SA NU IL PUI LA INCARCAT!