| Zellen a întrebat:

Aveti idee de ce imi apare scrisul asa? ( http://i1062.photobucket.com/albums/t499/andre602/fergre _zps192e5b6f.jpg ) e enervant... si nu, nu e de la site sau ceva, pe toate site-urile imi apare asa, am incercat sa dezinstalez si instalez iar si degeaba.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o defectiune la placa video sau de la monitor. Numai cineva care vede isi poate da seama.

| Zellen explică (pentru Salontanul):

Nop, nu e asta. La altele, de ex..Internet Explorer, nu arata asa.

| Salontanul a răspuns (pentru Zellen):

Atunci poate fi un virus care afecteaza numai acel browser.