| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.Azi i-am cerut unui prieten castile lui de la telefon.Are telefon Nokia.Am venit acasa, am introdus mufa in spate la pc, si m-am gandit sa ascult niste muzica sa vad daca merg bine.Problema e ca se aude doar muzica, nu si ce se vorbeste, se aude si putin in ecou si baraie putin. Ajutati-ma si pe mine poate nu am facut ceva bine la setari, sau poate nu se potrivesc castile la pc. Multumesc. Fundita.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Castile de la telefon, nu prea se potrivesc cu calculatorul...
vezi sa nu le arzi!

| Toxic a răspuns:

Asa face si la minehappy am un Nokia N97 mini si are jack-lu de la casti ca cele de la pc nu e vreo problema cu pc-ul sau cu setarile pru si simplu nu se potrivesc

| teodor10 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa cand nu le bagasem de tot, altceva nu stiu

| together4ever a răspuns:

Asa patesc si eu cu castile de la iphone.nu stiu ce are