| grindina a întrebat:

Azi mi-am pus cablu de net, în sfârșit, ma rog proiectul inca nu e terminat happy Anyways, joc fortnite si am cam 20-30 ping, exact ca inainte, cand aveam wifi. Si btw, pachetul esti gigabit, când l-am luat il mai testam prin cablu, 900mbps download, acum 2 săptămâni aveam 500 iar acum am 300.
Any help?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si ce nu este bine? 20-30 ping este perfect.

| Ineys a răspuns:

Si cat ping vrei? Daca nu esti aproape de server fizic, adica sa stai la putini KM de el nu poti sa ai ping extrem de mic.

| grindina explică (pentru DoarBogdan):

Este super ok, doar eram curios, un prieten aee viteza mai mica si 4 ping, sta la 2 km de mine happy

| marinaru777 a răspuns:

Eu zic sa verifici in task manager la procese sa nu ruleze windows update sau antimalware care ingreuneaza sistemul, a mai patit cineva asa pornea sistemul pornea si update ul la windows?, anti malware se poate dezactiva
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/