| Tobbyas a întrebat:

am un iphone 2g si are mici zgarieturi pe ecran, si tot stau si ma gandesc, daca imi cumpar folie oglinda oare o sa se mai vada acele mici zgarieturi, Sau sa imi cumpar o folie de protectie simpla ca sa nu se zgarie mai tare... FUNDA!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, o folie de protecție este o soluție bună. Îți recomand folia simplă întrucât cea oglindă nu are un aspect extraordinar.

| alextotal a răspuns:

Salut eu iti recomsnd sa iti cumperi folie de protectir simpla. Este mai buna

| mawis a răspuns:

Buna, am avut si eu un iPhone 3 cu mici zgarieturi pe ecra dar nu le-am putut face ca sa nu se vada, eu mi-am cumparat iPhone 4, dar este si o alta solutie sa-ti pui folie de protectie si nu se va mai zgirie si zgirieturile nu se vor vedea tare.