| anonim_4396 a întrebat:

calculatorul mi-a detectat 4 virusii.am antivirus, dar nu merge sa-i sterg virusii.antivirusul este nod32. ce as pute-a face sa scap de virusii? urgent. dau fundita la cele mai bune raspunsuri.

5 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Foloseste antivirusul kaspersky, e foarte bun, il gasesti usor pe google il downloandezi de acolo happy

| Anthaeus a răspuns:

Dar daca instalezi Kasperski sterge Nod 32

| Flaw a răspuns:

Am avut aceeasi problema, nod32 a detectat virusi dar nu i-a putut sterge. S-a rezolvat insa cu Kaspersky

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am antivirusu nod 32 si mia gaset virusi da nu stiu cum sa ii stergbig grinbig grin

| Tzutzea a răspuns:

Foloseste Combofix, si te rog sa imi trimiti mesaj daca ai scapat de virusi happy.