| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Cam ce taxe se percep dacă vreau să mut serviciile Digi la o altă adresă?
Ei au spus că plătesc doar materialele folosite, asta ce înseamnă? Cât mă costă cu aproximație?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Te costa doar ce folosesc ei sa iti puna echipamentul in functiune gen cabluri, mufe, router.
In orice caz nu cateva sute de lei ci doar o suma modica.

2 răspunsuri:
| Syrten explică (pentru aditimus):

În cazul în care nu am acoperire la noua adresă și e nevoie de instalare și prelungire de la un anumit punct, se percep taxe și pentru asta? Sau e obligația lor să îmi asigure serviciile la noua adresă?

| aditimus a răspuns (pentru Syrten):

De ce nu ii suni si le ceri detaliile direct de la sursa?