| anonim_4396 a întrebat:

Cand incerc sa intru in contul meu de Youtube si Twitter imi apare : "Certificatul de securitate al site-ului nu este încă valabil!". Ce sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Si mie imi aparea.La mine era din cauza datei. data la PC era setata cu 5-6 ani in urma.Nu mai stiu care e legatura dar la mine din cauza asta a fost.

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Citeste asta si ai sa iti dai seama: http://www.tutorialepc.ro/......a-cap.html
Daca ai scos calc din priza in urma cu ceva timp si de atunci ti se intampla asa, atunci inseamna ca ti s-a descarcat bateria de BIOS.
Iti aduci cumva aminte sa iti fi aparut vreodata cand dai drumul la calculator sa apesi F1 to continue F2 to setup... etc
Daca da, atunci schimba si bateria de BIOS ca e descarcata.

| mihairacu a răspuns:

Te duci pe email si daschizi mailurile da la siteurile respective.

| pisikutza123 a răspuns:

Intra pe email si activeaza