| Jawsz a întrebat:

Când intru in Mozilla și dau să intru pe o pagină imi spune că nu am net. De ce? Imi merge pe toate browserele.dar pe Mozilla nu. Dau fundă

1 răspuns:
| popescumarius93 a răspuns:

Verifica in setarile browserului daca nu cumva s-au modificat setarile de conexiune, adica vreun proxy trecut pe-acolo aiurea, etc... le gasesti in OPTIUNI, AVANSAT, RETEA, SETARI, si acolo trebuie sa fie bifata optiunea "foloseste setarile proxy ale sistemului", daca nu gasesti problema, reinstaleaza mozilla