| Zappacita a întrebat:

care ma ajuta si pe mine cu ceva legat de skype.

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Cand ma suna cineva pe skype eu il aud pe el, dar el pe mine nu. Inainte sa-mi schimb windows-ul aveam la fel, dar dupa ce l-am schimbat mi-a mers. Acum iar am problema asta. De la ce sa fie? Castile nu au nimic pentru ca le-am testat si pe al pc si merge. Spuneti-mi cum sa-l fac.

Răspuns Câştigător
| Jesus23 a răspuns:

Deschide skypeul uitate in stanga sus unde scrie call si dau audio settings o sa-ti apara o fereastra dai pe general>audio settings>microphone si vezi ca trebuie sa ai mai multe alegeri, vezi care din ele merge.