| Acaikus a întrebat:

Buna TPU care stiti vreun program care sa transmita fisierele prin bluetoth din pc catre telefon? dau funda daca imi gasiti ceva big grin

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Program nu este care sa faca legatura bluethoot intre pc si telefon.Doar un cablu de date ori un adaptor bluethoot, costa in jur de 15 lei si transmite fisierele destul de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nee,nu se poate asa.Merge doar cu Stick USB Bluetooth care se gaseste la Vodafone, Orange astea.nu costa mult in jur de 30 lei cred, cam asa