| ana_5516 a întrebat:

Cum trimit din telefon in calculator poze prin bluetoth?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Activezi bluetooth la telefon, bagi cablu usb de la telefon in calculator, deschizi programul bluetooth din calculator, te conectezi cu telefonul, click dreapta pe a cincea casuta, send objects

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai trebuie sa ai un stick bluetooth :)
http://www.totalmarket.ro/index.php?cPath=205_494
De aici poti sa-l cumperi :)
Dupa ce ai pirmit prin posta instaleazal apoi Dai la poza care vrei sa o trimiti sau chiar melodiii, tonuri, imagini, videoclipuri si dai la optiuni akoo scrie Send via sau trimitere prin
Si acolo dai clik si scrie prin Bluetooth apoi dai conectare din nou sau astepti si tu pana ati apare numele calculatorului tau si dai clik pe el si gata;)
Fundaa :))?
:">:">

| Drauzy a răspuns:

Terbuie sa ai adaptor de bluetoth...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai bluetooth in calculator il activezi si dai pe telefon la fisierul care vrei il trimiti ca si cum ai trimite la un alt telefon... sper ca te-am ajutat fiunda?