| NVSCS555 a întrebat:

Ce fac daca mi-am uitat parola de Instagram si vreau sa-mi pun una noua?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apesi pe butonul care scrie "forgot password" si ei iti vor trimite un email cu un link, pe cre-l accesezi si poti schimba passwordul.

| NVSCS555 explică (pentru Violleta2022):

AnaMaria50 Telefonul meu e pe sistem in limba romana, si nici macar
nu mi-ai explicat cum sa ajung la forgot pasword?‍♀️

| Adry05 a răspuns (pentru NVSCS555):

Forgot password inseamna mi-am uitat parola... Trebuie sa ai optiunea asta, n-are cum.

| NVSCS555 explică (pentru Adry05):

Adry05 oamenilor voi nu intelegeti CA VREAU SA IMI EXPLICATI CUM AJUNG DE LA PROFIL LA forgot password?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru NVSCS555):

Pai, eu ti-am scris "pe sistem englez", ca sa am exprim in termenii tai, nu in limba romana!
Butonul de "forgot password" este ins ectiunea de LOG IN (intrare in cont), acolo unde ti se cere adresa de email sau nickname-ul si parola. Imediat dedesubt la locasul pentru introdus parola, trebuei sa scrie "forgot password?" si tu dai click acolo, iar ei iti trimit pe adresa de email, un email cu un link pe care trebuie sa-l accesezi, ca sa schimbi cu noua parola.

Daca tot nu te-ai descurcat, incearca sa rogi un adult sa te ajute.

| Adry05 a răspuns (pentru NVSCS555):

Cum adica cum ajungi?! apare cand te loghezi fix sub aia de logare lol