| haleluia a întrebat:

Ce sa aleg?
Lenovo yoga B6000 8 inch sau ipad mini?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Raspunsul este simplu. Totul depinde de care sistem de operare iti place. Daca preferi Android, alege tableta Lenovo, iar iti place iOS, alege iPad-ul. Lenovo Yoga B6000 pare destul de interesanta si la aspect si are o configuratie buna. Pe deasupra, este si putin mai ieftina decat iPad-ul. Cel putin pe eMAG este o diferenta de 100 de lei intre ea si un iPad Mini Space Grey Wi-Fi de 16 GB.

Răspuns utilizator avertizat
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Lenovo yoga desigur e mult mai buna http://bit.ly/1ninOgv cu ipad nu poti intra nici pe internet la cat de slaba e