| SNIPƎR a întrebat:

ce sa aleg un Ipad mini sau un Iphone 4?

Răspuns Câştigător
| qwertyasdf1234 a răspuns:

1. NU mai vorbiti in necunostinta de cauza. Bateria la Ipad mini tine cu mult mai mult decat "celebra" baterie pitica a lui i4.
Depinde ce vrei sa faci cu el. daca ai nevoie de un tel mai bun si vrei sa te joci pe drum, ia-ti iphone. ipad-ul ( nici chiar mini) nu e usor de tinut si butonat cu o singura mana).
daca ipad-ul are 3g, merita, ia-til. daca are decat wifi, iti sugerez iphone 4, desi e cam vechi acum ( ti-ai putea lua macar 4s, are procesor dual core), sau mai bine, un android happy

9 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

As alege asta:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos si video

| anonim_4396 a răspuns (pentru stlucian):

Iphone4! eu am si tableta mini si Iphone4 :d crede-ma Iphonul este mai bun!happy

| stlucian a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa o fi dar la pretul asta le ai pe amandoua!(daca ai urmarit videotutorialul) big grin

| ReusxD a răspuns:

Alege Iphone4, are mai multe aplicaţii pe el decât Ipad, + că Iphone-ul ţine bateria mai mult, Ipad-ul consumă mult.

Pa, pa!

| xStefiy a răspuns:

Iphone 4

| ionut09 a răspuns:

Mai bine iai un laptop sau un Samsung galaxy s3 e mai bun ca iphone nu poti sa til repari daca ti se intampla ceva cu el ca e ca o carcasa sudata cu aparatul de sudura ia-ti Samsung galaxy s3

| Iiuly a răspuns:

Iphone 4

| Mustafa_Marius_1992 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ti iei iphone 4

| doomallez a răspuns:

Eu as alege ipad mini