| alexy a întrebat:

TPU!
Ce telefoane cu pretul pana in 1000 Lei ar fi mai bune(din punctul de vedere al camerei foto, sistemului de operare, sunetului, etc)?
Ofer fundita si voturi(folositor, inteligent)!
PS Cunoasteti niste site-uri de unde s-ar putea comanda si ar fi de incredere?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| brokenwing a răspuns:

Mai bine te duci in magazin si le testezi si te poate ajuta si comerciantul cu sfaturi in functie de ce ai nevoie. eu sunt fan android de exemplu. am un xperia si isi face toti banii.

| alexy explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile oferite!

| NoLike a răspuns:

Du-te si ia un Samsung galaxy mini e super camera foto 3megapixeli de toate e super.te implor funda