| Deidara554 a întrebat:

Ce telefon cu sistem de operare android imi recomandati? Fara LG, am avut si nu a mers bine deloc.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai si ce buget ai pentru acest telefon? Nu e neaparat ca e LG sau nu, dar depinde si cum il "dadacesti", ce aplicatii pui pe el, cate aplicatii intile ai pe el, etc.

| DiamondEyes a răspuns:

HTC.
Am Htc Wildfire S de 3 ani si nicio problema n-am avut cu el.

| uiteasa a răspuns:

Samsung galaxy s2/3/4 geniale toate si functioneaza nemaipomenit de bine! ecran mare pentru a usura scrierea si cel putin s2 este f rezistent si la cazaturi (asta am eu si mi cazut de cateva ori laughing ) o prietena in schimb are s3 si i-a cazut din mana cand statea be banca si a cazut pe asfalt...ecranul era praf, a trebuit sa dea 500 lei sal schimbe

| d3men7zel a răspuns:

Vodafone smart 3 sau Vodafone smart mini

| rlr09 a răspuns:

LG Optimus One ...il am de 1 an si a cazut de o mie de ori si merge ca in prima zi
happy