| Hardy2000 a întrebat:

ce telefon mi-ati recomanda sa-mi cumpar. Vreau sa fie Nokia sau Samsung.La un pret accesibil. Vreau sa arte si bine.Multumesc! Telefonul cel mai atractiv primeste funda!

5 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Samsung s8300 ultra touch : accesibil si bun.

| DLeonard a răspuns:

Samsung Galaxy Ace sau Nokia X6.

| deleu123 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Ace dar nu mi se mai pare bun deoarece nu are flash player... deci recomand pe cel nou Samsung Galaxy Ace Plus e mult mai bun si zic ca pretul e bun.

| FrumushikaTha a răspuns:

Samsung Diva, in special pentru fete sau Nokia N97, Nokia C3, Nokia X6

| raduchu a răspuns:

Iti recomand Samsung wave 1-2