| WoKy a întrebat:

Buna TPU.
Cine imi poate da o lista cu programe folosite dupa reintalarea sistemului de operare si un nume de antivirus bun? Cele mai folositoare daca se poate.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Windows 10 cu Windows Defender, foarte sigur. Programe folosite dupa instalare... te duci frumos pe Ninite.com si iti faci frumos acolo un installer pentru ce vrei tu ca sa nu instalezi ca tontul cate unul, cate unul.

| Gonrax a răspuns:

Încearcă să folosești Ninite.
https://ninite.com/
Sunt programe foarte utile după ce reinstalezi Windows-ul. (:

| Daniel9988 a răspuns:

Pai instaleaza mai intai pachetul de la Microsoft daca il folosesti si la serviciu, Wordu, Exelu etc.

Instaleaza total comander ca poate oti va fi folositor pe viitor in a.ti recupera datele si mai ales instaleaza WinRar, Exe, etc. (asta doar daca instalezi de pe net)....Antivirus bun ar fi 360 security sau Avira.

| WoKy explică:

Da, dar in trebare ma refeream si la Directx sau Framework-urile, etc. Ajuta cu ceva in afara jocurilor? Am win 7, am uitat uitat sa specific.

| blackwolf906 a răspuns:

Nu e musai' sa instalezi un antivirus deoarece windows 10 deja il are - windows defender
Il gasesti in setari - windows update-prezentare generala a stocarii

| Bogdan_Marius_1997 a răspuns:

Bitdefender-antivirus
Opera-browser
VLC player-Video player
Winamp-Audio Player
Skype-Convorbiri