| alynatheone a întrebat:

Cum as putea sa aflu ce tip de placa de baza am?(Astept cat mai multe pareri)cel mai bun primeste

9 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca AIDA32 si iti va da toate datele necesare cu privire la componentele calculatorului. Succes!

| titi a răspuns:

Test cu http://www.aida64.com/downloads si vezi la Video>Video pentru Windows

| cr1571n3l a răspuns:

START/run si scrii acolo : dxdiag, day yes daca iti apare ceva apoi iti da o lista, tu vezi la System Model: ce scrie acolo si aia e placa ta de baza.

| Seduction a răspuns:

Iti iai programul everest de aici:http://www.softpedia.com/......tion.shtml
si acesta iti zice toate datele despre pc-ul tau:)

| Seduction a răspuns:

Ne dai si noua funda?

| tony98 a răspuns:

Pai dai start, apoi Run., scrii in casuta aia dxdiag si apoi te uiti la System si Display(acestea sunt sus de toto si alegi tu si dupa ce le alegi iti scrie acolo detalii) Funda?

| tony98 a răspuns:

Intri in start, dai run..., scrii in casuta aia dxdiag, iti apare o fereastra, te uiti pe la Display si pe la System(la categoria System de da de la inceput) si sunt acolo detalii. Funda?

| tony98 a răspuns:

Intri in start, dai pe run..., in casuta care apare scrii DXDIAG(cu liter mici) si apare o fereastra noua si te uiti la categoriile System si Display si gasesti pe acolo, Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai propriets in my computer si scrie tot sua la win7 click dr pe deskop propriets si pe acolo gasestihappy