| AianaPetrescu29 a întrebat:

Buna TPU! Cum as putea sa-mi scot niste foi la xerox ONLINE? Si sa trimit pozele pe care vreau sa le scot direct pe site, nu pe e-mail. Iar ele sa-mi vina pur si simplu exact ca si cum le-as fi scos la un xerox in oras. Sau la fel pentru indosariere, am gasit site-uri dar nu-mi apare sa incarc pozele, ci probabil trebuie sa le trimit pe e-mail si nu vreau asa

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu e mai simplu sau stai intr-o zona rurala? Nu e mai simplu sa te deplasezi la un xerox de asta mare care are aparatura si iti scoate acolo ce vrei si iti si indosariaza, o sa te coste si mai putin decat ceea ce vrei tu.
Pe de alta cale vreau sa atrag atentia tuturor si multi o stiu ca noi folosim termenul xerox intr-o acceptiune gresita formula corecta ar fi foto-copiere etc pentru ca xerox au fost pionerii acestor aparate, xerox este societatea, e ca si cum daca Apple sunt cei care au lansat primul smarthphone, sa spunem la toate smartphonurile ma duc sa-mi iau un Apple Samsung, Apple huawai etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce are daca le trimit pe mail?

| siriusblack98 a răspuns:

Să îți vină cum și unde? În format pdf sau prin poștă? Dețin un xerox dar nu înțeleg ce anume vrei tu. Oricum respectivele documente le poți trimite și pe whatsapp dacă pe email nu știi să te descurci.