| ivan12 a întrebat:

Cum fac sa fie transparente barele din windows 7?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control panel → Appearance and Personalization → Personalization →Window Colorwinking

| IonutGaby a răspuns:

Alegi tema Aero intrand inm : Control Panel\Appearance and Personalization\Personalization si alegi Aero Themes sau ceva de genul.

| Rockat a răspuns:

Clik dreapta pe desktop -> Personalize -> Windows Color ->Color intensity setezi intensitatea, si bifezi Enable transparency.

| MaRyWssssss a răspuns:

Daca iti instalezi bine placa video si Microsoft net framework atunci o sa iti mearga si efectul aero automat

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

De la setari laughing)))))))))

| Danut_Iordache_1994 a răspuns:

Ca sa faci transparent trebuie sa intri in Personalize --> [jos] la Window Color -->Ai acolo culori iar jos este Enable Transparency si bifeaza --> Pe urma alegi intensitatea daca vrei [optional].