| emil a întrebat:

As vrea si eu teme pentru xp transparente de windows vista sau 7 dar sa nu fie pentru window blids ca nu stiu cum sa-l fac pls ajutor. Dau funda daca merge

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra si aici daca nu te descurci cu blinds
http://www.topopage.net/......indows-xp/

| emil explică:

Eu as vrea ceva gen http://www.kaz3.info/......parent.jpg
daca poti sa imi dai asa ceva iti adu fundita si vot
mersi

| emil explică:

Nu merge. eu am doar una din alea trei aia ultima uxtheme. dll cam asa poate de asta si nu perge sa deschid cu administratorul imi apare o eroare si cand il deschid normal spune ca nu trebuie pach nu stiu ce are. restul am facut ca acolo
cand deschid tema imi apare:,, The theme could not load because one of the needed theme files could not be found. This can appen with themes that are not installed or authored correctly. You should ferify that the wallpaper, screensaver, icon, sounds, and other files are in the correct location
Theme:" si imi arata locatia. CE AR TREBUIIS A FAC!?

| emil explică:

Daca e pot sa fac o captura video sa vedeti daca vreti dar nu stiu cum sa veo arat. Bye.

| LOLionutLOL a răspuns:

Chiar nu stiu