| littledolll a întrebat:

cum pot face o poza ca sa fie cu emoticonul acela pe poza https://instagram.com/p/0tI8mwFzib/ exista vreo aplicatie?

Răspuns Câştigător
| forthewicked a răspuns:

Cu aplicația Giddylizer

2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Poti decupa emoticonul pana si in paint, si sa il lipesti pe poza ta laughing

| littledolll explică (pentru Bianca1001Bia):

Se pare ca nu m-ai inteles corect. Eu vreau ca pe poza sa fie asa cum e pe poza din link-ul pe care l-am trimis. Astfel de "emoticon" am eu in vedere. Vreau sa stiu daca exista o astfel de aplicatie care sa poata sa faca asa ceva. happy