| AriannaAri a întrebat:

Cum pot recupera parola la un id de pe mess daca nu mai stiu raspunsurile la intrebarile secrete?

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

O mai poti recupera numai daca ai adaugat un mail alternativ, ti se va trimite parola acolo. Ar trebui sa ai optiunea in momentul in care dai recuperare parola

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa o mai recuperezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai optiunea mail-ului alternativ poti recupera daca nu...nu

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru anonim_4396):

Adresa de mail alternativ poate fi schimbata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Desigur poate fi schimbata, insa doar de titularul contului sau ma rog, daca iti sparge cineva contul o poate schimba fara probleme

| Raluca_Tirila_1975 a răspuns:

Cum aflu