| bogdan_3314 a întrebat:

cum pot sa fac un video din poze? As vrea ca programul sa fie online.

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Incearca programul acesta: http://moviemakeronline.com

| Mcv_Andreea_1994 a răspuns (pentru MnereaDarius):

Da dar nu se poate ca imaginile cand se chimba sa se roateasca sau ceva de genul?

| Mitrea_Daniela_1998 a răspuns (pentru MnereaDarius):

Da pe acest program fac si eu

15 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Ia-ti camtasia studio 7 e cel mai bun in asa ceva vezi ca are in jur de 100Mb

| MarisBogdan a răspuns:

Din Picasa poti face video din poze
link dwn: http://ro.filerex.com/get/windows/graphics/image_editors/picasa.html (nu am gasit online sry)

| Andrei_Ady_1985 a răspuns (pentru MarisBogdan):

Cum pot sa fac si eu un videoclip cu poze su mine si cu o prietena

| Dragos00098 a răspuns:

Eu am facut un videoclip foarte tare de vreo trei minute din imagini cu Magix Movie Edit Pro 17. Funda?

Alte răspunsuri
| Andrei_Cozmiuc_1980 a răspuns:

Nu este online.eu iti recomand windows movie maker(Din xp)mie mi se pare usor de folosit.

| Andrei_Ady_1985 a răspuns:

Cum pot sa fac si eu un vydyoclip cu o mel

| Nacu_Mihaela_1982 a răspuns:

XUjamm7pn9

| TheDarkNight14 a răspuns:

Cum pot sa fac un videoclip cu poze si pe care la acel video sa adaug o melodie

Alte răspunsuri